יום חמישי , אוקטובר 21 2021
דף הבית / דיגיטל / תל אביב: תל-אופן באמצעות הסמארטפון
20-06-2015 16-38-49

תל אביב: תל-אופן באמצעות הסמארטפון

Sponsored Links

לא תודה
לא תודה

עם אפליקצית HopOn אפשר גם לשלם בפייפאל תמורת התל אופן התל אביבי

בשנים האחרונות הפך שירות השכרת האופניים הציבוריים בתל אביב לכלי תחבורה מועדף על צעירים רבים. עד כה השירות היה זמין לכל מי שמחזיק כרטיס אשראי אבל לא אפשר לתיירים לרכוש מנוי זמני. כעת אפליקצית HopOn בשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב מציעה למשתמשים לשלם את דמי הגישה למנוי יומי להשכרת אופניים בכל התחנות ולשחרר את האופניים בלחיצת כפתור ללא צורך בהגעה פיזית למכונה או בהמתנה בתור.

1924206-18

(צילום : יח"צ).

במסגרת שיתוף הפעולה, נוסעי התחבורה הציבורית שירכשו בימי חול כרטיס נסיעה באוטובוס באמצעות HopOn, יהיו זכאים להנחה של 30% עבור דמי הגישה למנוי יומי לשירות תל-אופן.

השימוש באפליקציה פשוט ונוח, תהליך ההרשמה מתבצע על ידי הזנת מספר הטלפון הסלולרי של הנוסע ומיד בסיום הרישום ניתן לצאת לרכיבה עם תל-אופן. החיוב יתבצע באמצעות כרטיס אשראי או חשבון פייפאל.

1026250-18

(צילום : יח"צ)

ברחבי העיר פרוסות כיום 180 תחנות עם 1,800 זוגות אופניים. מדי יום רוכבים עליהם אלפי אנשים וזמן ההשכרה הממוצע עומד על כ-17 דקות. HopOn מתקינה בכל תחנות תל-אופן משדרים ("HopOn Beacons") הכוללים טכנולוגיה ייחודית המבוססת על גלי קול, באמצעותה מזהה המכשיר הסלולרי את מיקום המשתמש בתחנה.

"אנו קוראים לציבור הישראלי, שעדיין לא משתמש מספיק בתחבורה הציבורית, להצטרף למהפכה", אמר דויד מזומן, ממייסדי HopOn.

אתם משתמשים בתל אופן? שתפו אותנו!

שתף את מחשבותיך והערות שלך

תגובות

Sponsored Links

על הכותב ממצב?!

העיתונים נמצאים בסביבה כבר עשרות שנים ,והגיע הזמן לשנות את זה! אנו מאמינים ב- מ'מצב?! שהטכנולוגיה הניידת והמשתנה באינטרנט כל הזמן זה דבר נצרך וחיוני לכולם. אנחנו לא עיתון מסורתי או מגזין רכילות מקומי, אנחנו גם לא פייסבוק. אנחנו במ'מצב?! מציגים את הדרך החדשה לנוער, לקבל את הסיפורים, התמונות, החדשות, הרכילות, קטעי הוידאו הויראלים ביותר ברחבי העולם ועוד... באופן שמעולם לא נעשה בעבר ובמהירות שיא!

אולי תרצו לקרוא

11-06-2015 14-06-04

שוק: HTC חשפה טלפון חדש וצילמה אותה עם אייפון

לא תודה לא תודה התמונה הרשמית שעלתה לחשבון הטוויטר של HTC צולמה באמצעות אייפון איזה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>