יום שישי , אוקטובר 22 2021
דף הבית / בידור / תכירו את: טל הרוש

תכירו את: טל הרוש

Sponsored Links

לא תודה
לא תודה

התלמידה שלא עוזבת את הטלפון

טל הרוש ,בת 17.5 מפתח תקווה, לומדת בכיתה י"ב בתיכון אחד העם שבפתח תקווה, החלה להתפרסם באינסטגרם.

ולנו יש ראיון מרענן איתה!

טל, איך הכל התחיל?

לפני כשנה פתחתי חשבון אינסטגרם והתחלתי לעלות תמונות יום יומיות שלי וראיתי שאנשים מתחילים לעקוב להתעניין, אחרי שראיתי שאנשים אוהבים את זה אז התחלתי לעלות גם תמונות יותר מקצועיות מהדוגמנות.

אנשים התחילו לעשות לי לייקים ולעקוב אחרי וגם להגיב, קיבלתי חום ואהבה מהעוקבים שלי, התחילו לפתוח לי עמודי מעריצים בנות ובנים שפנו אלי שאעזור להם אם זה בלבוש ובאופנה ובכל דבר אחר.

ותמיד היית מחוברת לאינסטגרם?

לפני החשבון הנוכחי היה לי כמה חשבונות אינסטגרם אחרים, אבל תמיד הייתי שוכחת את הסיסמה והיה נמחק לי החשבון עד שאמרתי שאני חייבת לרשום וזכור את הסיסמה וככה זה קרה לפני שנה בדיוק יש לי את החשבון הזה עם 80 אלף עוקבים.

ומה החברים אומרים? מפרגנים?

החברים הטובים מפרגנים, תמיד יש כאלה שלא מכירים אותי אישית אז חלק מחמיאים וחלק לא ומעקמים פרצוף. אבל זה בסדר אני אומרת כל איש ואמונתו יחיה כל אחד והדרך שלו תמיד היו כאלה שרוצים לרעתך וככה אנחנו בתור בני אדם, אני לא מתרגשת מזה.

ואיך ההורים מגיבים לזה?

אמא תמיד מחמיאה, תומכת ועוזרת לעומת אבא שלא היה בעד מכל הדברים האלה שנקרא פרסום, אבל אחרי ששמע וראה שאני בחדשות ובערוצים ושחברות פונות אלי הוא והבין שאני מתקדמת ויודעת שזה החלום שלי אז כמובן שעכשיו הוא בעד ותומך ודואג.

10405319_523040554494469_7501891178641833814_n

מה החלום שלך?

החלום שלי זה כמה שיותר לגדול ולצמוח בתחום הפרסום, כל מה שקשור לאופנה תקשורת משחק שירה ריקוד אבל בעיקר דוגמנות.

ממתי הבנת שאת כוכבת רשת?

הבנתי שאני כוכבת רשת מאז הכתבה שעשו עלי בחדשות, פה הבנתי שבאמת אני כוכבת רשת.

ROBI0925

מה זה תרם לך? מה עשית עם זה עד היום?

עד היום עשיתי קמפיינים ל"לי קופר", "קדס", "ביג שום", "יולו" ועוד, עשיתי תצוגות שיער תצוגות של מעצבים שמלות נשף, השתתפתי בקליפים של זמרים, ביוטיוב בתוכנית "נכנסים לארון" של לאון ויואב מגזינים למשל DIY מגזין אופנה ועוד.

 

שיהיה לך בהצלחה!

מה דעתכם על טל הרוש?

שתף את מחשבותיך והערות שלך

תגובות

Sponsored Links

על הכותב ממצב?!

העיתונים נמצאים בסביבה כבר עשרות שנים ,והגיע הזמן לשנות את זה! אנו מאמינים ב- מ'מצב?! שהטכנולוגיה הניידת והמשתנה באינטרנט כל הזמן זה דבר נצרך וחיוני לכולם. אנחנו לא עיתון מסורתי או מגזין רכילות מקומי, אנחנו גם לא פייסבוק. אנחנו במ'מצב?! מציגים את הדרך החדשה לנוער, לקבל את הסיפורים, התמונות, החדשות, הרכילות, קטעי הוידאו הויראלים ביותר ברחבי העולם ועוד... באופן שמעולם לא נעשה בעבר ובמהירות שיא!

אולי תרצו לקרוא

22-07-2015 13-01-25

כוכבי עבר: איפה כוכבי הסדרה "זואי 101" כיום?

לא תודה לא תודה לאן נעלמה אחותה הקטנה של בריטני ספירס?   למי שלא מכיר ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>