יום שישי , אוקטובר 22 2021
דף הבית / חדשות / ויראלי: במה אנחנו שונים ממך?

ויראלי: במה אנחנו שונים ממך?

Sponsored Links

לא תודה
לא תודה

אגף הנוער של פתח תקווה שוברים סטיגמות

כנראה שפתח תקווה מתברגת טוב טוב לתודעה ונשארת על המפה, אגף הנוער של פתח תקווה והצעירים בפתח תקווה החליטו לקחת חלק בשינוי.

(צילום מסך מתוך הפייסבוק)

הצעירים רוצים להגיד את מה שמפריע להם על הלב, רוצים להוכיח שאפשר לאהוב גם בלי כל הסטיגמות ולהראות שאפשר לאהוב גם ללא כל המגבלות שאנחנו מציבים לעצמנו.

סטיגמה היא אפיון של אדם כשונה מאחרים לשלילה, אדם בעל הסטיגמה נתפס כאדם רע, חלש, נכשל, מוגבל, בעל מום או חולה, ולכן הוא הופך בעיני החברה מאדם שלם ורגיל לאדם פחת ערך, נחות ולא שווה בין אנשים.

זוהי הדרך בה אנשים בחברה מתייחסים לקבוצה חברתית על פי הסטריאוטיפים והדעות קדומות הקיימות כלפי אותה קבוצה, מקורן הוא בחוסר ידע ובחוסר הבנה.

(צילום מסך מתוך הפייסבוק)

ובדיוק כאן אגף הנוער של פתח תקווה נכנסו לתמונה, בתקופה בה השנאה עלתה לכותרות, בני הנוער ממרכזי הנוער בעיר פתח תקווה החליטו לעשות את זה אחרת ולצאת כנגד כל הסטיגמות, כל הדעות הקדומות, נגד כל הגזענות, נגד כל שנאת החינם. כי מה זה משנה אם אני שחור או לבן, אשכנזי או מזרחי, שמן או רזה, מה זה חשוב איך אני מתלבש? או איך אני מדבר? מאיפה הגעתי? כולנו כאן בני אדם.
בני הנוער דורשים : בואו נעשה את זה אחרת, בואו נאהב.

מה דעכתם? שתפו אותנו!

שתף את מחשבותיך והערות שלך

תגובות

Sponsored Links

על הכותב ממצב?!

העיתונים נמצאים בסביבה כבר עשרות שנים ,והגיע הזמן לשנות את זה! אנו מאמינים ב- מ'מצב?! שהטכנולוגיה הניידת והמשתנה באינטרנט כל הזמן זה דבר נצרך וחיוני לכולם. אנחנו לא עיתון מסורתי או מגזין רכילות מקומי, אנחנו גם לא פייסבוק. אנחנו במ'מצב?! מציגים את הדרך החדשה לנוער, לקבל את הסיפורים, התמונות, החדשות, הרכילות, קטעי הוידאו הויראלים ביותר ברחבי העולם ועוד... באופן שמעולם לא נעשה בעבר ובמהירות שיא!

אולי תרצו לקרוא

אמאל'ה: כריש טורף גולש באמצע תחרות גלישה

לא תודה לא תודה לא תאמינו אבל זה קרה: כריש תקף גולש באמצע תחרות בפעם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>