יום שישי , אוקטובר 22 2021
דף הבית / חדשות / פיוס משפחתי
תמונה - המחנה המשותף של צו פיוס

פיוס משפחתי

Sponsored Links

לא תודה
לא תודה

ערב משפחות ב'מחנה המשותף' של ארגון צו פיוס בכפר הנוער נווה הדסה

ב2 באוגוסט 2015, נערך ערב משפחות ב'מחנה המשותף' של ארגון צו פיוס בכפר הנוער נווה הדסה "בימים אלה מורגשת יותר מכל נחיצותו של הפיוס בחברה הישראלית"

מאות צעירים מלווים בהוריהם התקבצו על הדשא בכפר הנוער נווה הדסה לציון 'יום הורים' במחנה המשותף של צו פיוס. במחנה משתתפים מאות צעירים מכלל המגזרים ומכל רחבי הארץ במטרה לעודד שיח פלורליסטי וסובלנות לאחר. "דווקא בימים אלה, בהם החברה הישראלית גועשת ומפולגת, המחנה המשותף הוא בין המקומות השפויים שבו ניתן לראות את כל מייצגי הפסיפס הישראלי על במה אחת", אומרת עינת ברזילי מצו פיוס.

המחנה המשותף של צו פיוס הוא מודל ייחודי של מחנה קיץ משותף לנוער דתי, מסורתי וחילוני. המחנה מבוסס על מודל מחנות הקיץ כפי שמכירים אותו בארה"ב וכיום נמצא בראשית דרכו בישראל.

תמונה - המחנה המשותף של צו פיוס

המחנה הוא הזדמנות עבור הצעירים לחוות חווייה משמעותית מחוץ לחיק החם של המשפחה ומחוץ לאזור הנוחות של הסביבה המוכרת ולחשוף בני נוער ממגוון זהויות לתפיסה האידיאולוגית של חיים משותפים, המבוססים על מיזוג בין ערכי המסורת היהודית וערכי הדמוקרטיה. המחנה, המתקיים כבר במחזורו השני, כולל 300 חניכים.

כאמור, הגיעו הורי החניכים לביקור במחנה ושם נחשפו לשלל התכנים המוצעים לחניכים. תכנים אלו סובבים סביב קבלת השונה ומותאמים לסדר היום האקטואלי.

עליזה גרשון, מנכ"לית ארגון "צו פיוס": "בימים אלו, כשהשסעים בין החברה הישראלית מעמיקים, מחנה מסוג זה נותן תקווה שדור העתיד שלנו, ישאף לשנות את המציאות הקיימת דרך ערכי הדמוקרטיה וקבלת האחר"

 

שתף את מחשבותיך והערות שלך

תגובות

Sponsored Links

על הכותב ממצב?!

העיתונים נמצאים בסביבה כבר עשרות שנים ,והגיע הזמן לשנות את זה! אנו מאמינים ב- מ'מצב?! שהטכנולוגיה הניידת והמשתנה באינטרנט כל הזמן זה דבר נצרך וחיוני לכולם. אנחנו לא עיתון מסורתי או מגזין רכילות מקומי, אנחנו גם לא פייסבוק. אנחנו במ'מצב?! מציגים את הדרך החדשה לנוער, לקבל את הסיפורים, התמונות, החדשות, הרכילות, קטעי הוידאו הויראלים ביותר ברחבי העולם ועוד... באופן שמעולם לא נעשה בעבר ובמהירות שיא!

אולי תרצו לקרוא

אמאל'ה: כריש טורף גולש באמצע תחרות גלישה

לא תודה לא תודה לא תאמינו אבל זה קרה: כריש תקף גולש באמצע תחרות בפעם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>