יום שישי , אוקטובר 22 2021
דף הבית / בידור / כוכבי עבר: איפה כוכבי הסדרה "זואי 101" כיום?
22-07-2015 13-01-25

כוכבי עבר: איפה כוכבי הסדרה "זואי 101" כיום?

Sponsored Links

לא תודה
לא תודה

לאן נעלמה אחותה הקטנה של בריטני ספירס?

 

למי שלא מכיר הקדמה קצרה: "זואי 101" היא מין קומדיית מצבים. וכמו כל קומדיה היא מדברת על מצבים יום יומיים, הסדרה מספרת לנו על חוויות, משברים, רומנים ומה לא בחייהם של זואי וחברותה שלומדים בפנימיית PCA, אקדמיית חוף האוקיינוס השקט בתרגום לעברית.

הסדרה ששיגעה אותנו אז במשך 4 עונות, 65 פרקים ושתי סרטי טלוויזיה כבר פחות עושה לנו את זה, היום אחרי עשר שנים ומיליוני מעריצים מכל העולם, כולל ישראל כן גם לפה זה הגיע. גל המעריצים פחת והסדרה נשכחה, טוב ניחה..לפחות הביאה לנו כוכבים? אנחנו בספק.

וכדאי להסיר כל ספק מלבכם הכנו לכם במיוחד את רשימת הדמויות שציפינו שיגיעו רחוק אבל פייר? איכזבו.

ג'יימי לין ספירס

ראשונה נכיר לכן את ג'יימי לין ספירס או כמו שרובכם מכירים אותה זואי. ספירס הידועה גם בתור אחות של… לא אחרת מכוכבת הפופ בריטני ספירס נמאס כבר להיות רק האחות של למרות שזה עבד לגמרי לטובתה. כבר ב-2001 ספירס פגשה במפיק פרסומות, עברה שנה והיא כבר כיכבה בפרסומת ל"פפסי", וגם שיחקה בתפקיד קטן בסרט "קרוסרודס" לצידה של אחותה. בשנת 2002 ספירס לקחה חלק בסדרת מערכונים בערוץ "ניקלודאון" שנקראה "כל זה", בשנת 2003 עזבה ספירס את הסדרה לטובת סדרה אחרת בניקלודאון שנקראת "זואי 101" מוכר לכם? היא לוהקה לתפקיד הראשי "זואי" ועם תפקיד זה עשתה את הפריצה הגדולה באמת שלה לעולם הילדים והנוער, בשנת 2007 עוד במהלך שידורי הסדרה הודתה ספירס כי היא בהריון מבן זוגה  קייסי אולדרידג', רק בשביל הידע שלכם על התמונה הראשונה של התינוקת מגזין OK שילם לספירס לא פחות ממיליון דולר! בדומה לאחותה בריטני, ג'יימי גם התחילה בקריירה מוסיקלית ושחררה את הסינגל הראשון שלה  מתוך האלבום שלה שיצא ב27 במאי 2013, כיום ספירס לא ממש על הרדאר שלנו אבל בזכות קטטה היא חזרה לכותרות בצורה רעה ספירס הייתה מעורבת בקטטה במסעדה שבמהלכה שלפה סכין לעבר הסועדים. בקיצור..ילדה רעה, בריטני גאה

ג'יימי טוויטר 1  ג'יימי טוויטר 3

שון פלין

צ'ייס מתיוס, או בשמו בחיים האמיתיים שון פלין, בשביל פלין זו הייתה הפריצה שלו. פלין שיחק תפקיד דיי ראשי ב"זואי 101" אבל אחרי התוכניות שמענו עליו? בעצם בואו נראה מה היה לפני התוכנית, פלין נולד בשנת…סתם לא, התכוונו לקריירה שלו כשחקן. בתחילת דרכו פלין שיחק בתפקיד אורח קטנים בסדרות כמו "גולשים בזמן" ו"מד.טי.וי", אבל לא רק על המסך הקטן הוא שיחק אלא גם על המסך הגדול בסרטים שונים, גם שם הוא עדיין לא קיבל תפקידים גדולים. הוא נבחן לתפקידו של מאק בתוכנית של ערוץ דיסני "ליזי מקגוויר", אך לא קטף את התואר וג'ייק תומאס לוהק לבסוף לתפקיד. מה שפלין לא ידע באותה תקפה שהוא ישתתף בסדרת הלהיט "זואי 101", פלין לוהק לתפקיד צ'ייס לצדה של זואי שהיא ג'יימי. צ'ייס נדלק על זואי והתוכנית מראה את דרכו אל ליבה. אז אחרי 4 עונות בתור צ'ייס הגיע הזמן להיפרד מכל החבורה. ב2009 שדר הפרק האחרון של העונה וכל אחד הלך לדרכו. אבל מה עם פלין? את פלין לא ראינו עוד על המסך, לפחות לא בטלוויזיה או בקולנוע אבל פלין בדומה לג'יימי החליט שהוא פונה לצד היצירתי שלו ומוציא שירים הוא הוציא שירים לאייטיוס ב2010. ולצערנו לא הצליח. אבל לכו תדעו מה צופן לו העתיד? אנחנו מאחלים המון הצלחה!

שון טוויטר 2 שון טוויטר 3

ויקטוריה ג'סטיס

ויקטוריה היא אחת הדמויות הבודדות שהצליחו אחרי "זואי 101" אבל במקרה שלה ההצלחה באה הרבה לפני. ויקטוריה נולדה בהוליווד שזו כבר התחלה טובה, לא? כבר בגיל 8 הופיעה בערוץ הילדים בארצות הברית, החיים יפים שאתה בן 8 לא ככה? בגיל 10 לג'סטיס לא רק משחק היה בראש היא הופיעה בפרסומות למותגים מהמובילים בעולם כמו: ראלף לורן, גאפ ועוד…וואלה, כבוד! ג'סטיס שיחקה בתפקיד אורח בסדרה "בנות גילמור" החיים יפים גם שאתה בן 10 במקרה הזה! ג'סטיס לא נחה ושנה לאחר מכן בגיל 11 שיחקה גם בתפקיד אורח בסדרה שכולנו אוהבים ומכירים עד היום "החיים היפים של זאק וקודי", מאוחר יותר קיבלה גם תפקיד במותחן "מרי" כשהופיע בתור סטלה נערה צעירה שרואה חזיונות, קריפי משהו! הסרט יצא ב2005 והוצג בכמה פסטיבלים. בשנת 2005 ג'סטיס התחילה את דרכה בסדרה "זואי 101" שם היא שיחקה את לולה מרטינז, ב2006 ג'סטיס שיחקה בתפקיד אורח בסדרה "להקת האחים העירומים" בתור עצמה, ב2009 שיחקה בתפקידי אורח בסדרות איי-קארלי וטרו ג'קסון, בשנת 2010 ג'סטיס נבחרה לתפקיד הראשי בסדרה "ויקטוריוס", מאז הכול התחיל לתקתק וג'סטיס מתחזקת בקרירה מפוארת. אם שאלתם אז גם היא פנתה לקריירה של שירה, לה זה הצליח קצת יותר!

ויקטוריה טוויטר 1 ויקטוריה טוויטר 2

מתיו אנדרווד

מתיו הידוע לשמצה בשם לוגן ריס, אנדרווד משחק בסדרה את לוגן, הוא נער עשיר, עשיר מאוד, משפחתו שולחת לחדרו בפנימייה מגוון מתנות יקרות מאוד! הרושם הראשוני של לוגן הוא אדיוט! בואו נודה על האמת. הוא שוביניסט, אגואיסט ועוד מילים שמסתיימות באיסט! סתם, במהלך העונות מתגלות תכונות שונות בלוגן כמו אחראיות והכי חשוב שמחה, טוב אפשר לומר ששמחה הייתה לו בשפע! אנדרווד התחיל את הקריירה שלו עוד בגיל חצי שנה! כן, כן קראתם נכון חצי שנה, הוא החל להופיע בפרסומות שונות בין היתר גם לאיי טי אם סי. התפקיד הראשון שלו היה בסרט "משפחת יאמאדה" ב1999. לאחר מכן החל בקריירת דוגמנות כאשר דיגמן לכמה מותגים שונים. בשנת 2005 הוא הצטרף לצוות השחקנים של "זואי 101" ולייוה אותו 4 עונות עד לפרקה האחרון של הסדרה. לאחר סיום העונה האחרונה של "זואי 101" בשנת 2009 לוהק לתפקיד מתיו בסרט האימה "ליל אימה מציאותי". מסתבר שלא רק ג'יימי ילדה רעה בקאסט, גם אנדרווד הסתבך עם המשטרה בכך שנעצר על הברחת מריחואנה ונכנס למעצר!

מתיו טוויטר 1 מתיו יוטיוב

אלכסה ניקולס

ניקול בריסטו ההזויה! ככה לפחות אנחנו זוכרים אותה. ניקולס שיחקה ב"זואי 101" את ניקול כמו שכבר ציינו ניקול היא בחורה דיי הזויה היא נורא היסטרית ומי שראה את הסדרה גם מבין אותנו! היא פחדנית ורגישה, בקיצור דמות מושלמת לקומדיה שכזאת! לפני שבכלל הגיעה ל"זואי 101" ניקולס השאירה מאחוריה רשימה גדולה ומכובדת של סרטים וסדרות בכיכובה החל משנת 1999 השתתפה בסרטים וסדרות כמו ספינת האהבה, מכושפות, מלך השכונה, טד בנדי, ללא עקבות, אי אר והיד עוד נטויה! בשנת 2005 התחילה לשחק את ניקול ב"זואי 101" ואחרי שתי עונות החליטה ניקולס לפרוש מהסדרה, בשל "סביבה לא נעימה" לטענתה נקלעה לעימותים רבים עם ספירס (מאז באד גירל?!) אבל זה ממש לא עצר אותה מלהמשיך לככב בסרטים וסדרות שונים מאז עזיבתה מ"זואי 101" הרשימה הארוכה שלה המשיכה עם תפקידי אורח במגוון סדרות כמו: החיים היפים של זאק וקודי, המשפט של איימי ועוד… הופיעה גם בקליפ של ונסה הדג'נס   , ER, ללא עקבות, מחשבות פליליות ובסרט "ילדי התירס" בתפקיד מושא אהבתו של אחד האנטגוניסטים. תפקידה האחרון נכון לעכשיו היה בשנת 2013 בסרט "אל תוך האפלה" מאז אנחנו כבר לא שומעים ממנה כל כך! וחבל.

אלכסה אינסטגרם אלכסה טוויטר 1 אלכסה טוויטר 2

פול בוטצ'ר

פול או בשמו בסדרה דסטין ברוקס, האח הטלוויזיוני של לא אחרת מאשר ג'יימי ספירס. בוטצ'ר משחק בסדרה ילד תמים, רגיש ושובב. ואפשר להגיד גם דיי פחדן ותלותי בזואי. במציאות בוטציר התחיל את דרכו הטלוויזיונית בגיל 7,  מאז "זואי 101" עשה כמה תפקידים מרכזיים ותפקידי אורח בסרטים וסדרות שונים. אחד תפקידי האורח הבולטים משלו היו בעונה החמישית של מחשבות פליליות, מופע שנות ה70, אבא אמריקאי, לפגוש את הרובינסים ועוד…כמו הרבה מהקאסט גם הוא ניסה את מזלו בשירה וביולי 2010 הוציא שיר ליוטיוב דונט גו ונחשו מה? לא הצליח כל כך. אבל בגיל כל כך צעיר ואחרי שלל תפקידי אורח ותפקידים מרכזיים בסדרות מגיע לו שאפו, ומחכים לראות אותך שוב על המסך!

פול אינסגרם3 פול אנסטגרם 4 פול טוויטר 1 פול טוויטר 2

טוב לסיכום, אז מסתבר ש"זואי 101" הייתה להיט ללא כוכבים. אנחנו בכל מקרה מכורים!

שתף את מחשבותיך והערות שלך

תגובות

Sponsored Links

על הכותב דניאל פחימה

אולי תרצו לקרוא

Untitled-1

10 דברים חובה לקיץ

לא תודה לא תודה חם לכם? גם לנו! אספנו לכם 10 דברים חובה לקיץ עם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>